-

UEFA Kura çekimi hilesi - Ahmet Çakar - Beyaz TV

19 Mart 2013 Salı yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Şampiyonlar Ligi çeyrek final kura çekimi sonrasında attığı tweetin ardından canlı yayında yaptığı kura çekimi ile yine dikkatleri üzerine çekti...
Beyaz Tv de ekrana gelen “Beyaz Futbol” da bu hafta da olay vardı. Ahmet Çakar, Galatasaray 'ında aralarında bulunduğu Şampiyonlar Ligi çeyrek final kura çekiminde hile olabileceğini canlı yayın sırasında yaptığı kura çekimiyle kanıtladı. Ahmet Çakar canlı yayında kurayı UEFA'nın kurasını tekrarladı.

Kurada şike var diyen Ahmet Çakar iddiasını uygulamalı olarak ispatladı.
Ahmet Çakar İddiasını Uygulamalı Olarak İspatladı-video izle


HİLEYİ KANITLADI

Çakar, Şampiyonlar Ligi kura çekimindeki gibi önüne gelen 8 topu sırayla çekti ve Real Madrid –Galatasaray, Malaga Borussia Dortmund, Paris Saint Germain-Barcelona, Bayern Münih Juventus eşleşmesini aynen çıkardı. Çakar, “Derin UEFA, reytingi yüksek final istiyor. Bu yüzden kura çekimine müdahale etti” iddiasında da bulundu.

G.SARAY 'IN RAKİBİ REAL MADRİD OLDU 

Schalke 04'ü eleyerek şampiyonlar ligi'nde çeyrek finale kalan Galatasaray'ın rakibi İspanya'nın Real Madrid takımı oldu...

'Çakar UEFA'nın Tezgahını Böyle Bozdu' videosunu izlemek için tıklayınız...

İDDİASI GÜNDEM YARATMIŞTI 

İsviçre'nin NYON kentinde yapılan kura çekimi ile belli olan eşleşme sonrasında yorumcu Ahmet Çakar'ın iddiası çok konuşulmuştu. Çakar, kura çekiminde tezgah yapıldığını öne sürerek “Yine tezgah kura 4 favori  4 az favori ile eşleşti aynı ülkeden takımlar eşleşmedi. Biz de yedik. Casino Nyon 'da kura çekimi izledik. Krupiye Infantino. Kuralara asla inanmıyorum toplar titreşimli. Bir fanus düşünün içinde 8 tane aynı cep telefonu olsun hepsinin sesi kısık ama titreşimde. Elinizi sokun o anda bir tanesi titreşsin. Titreşeni alın ve bu işi sekiz defa yapın şimdi telefonlar yerine topları düşünün elinizi her soktuğunuzda sadece 1 top titreşsin. Mantıksız mı?” demişti. 

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-