-

Tokat Zile’de akıl almaz olay şiddet görüntüleri ve ensest ilişki

20 Nisan 2012 Cuma yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar

Tokat Zile’de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Skandalı, bir öğretmenin dikkati ortaya çıkardı. Genç kızın evine yapılan baskında polis, astsubay baba ve karısının da içinde bulunduğu kızları ile çekilmiş şiddet dolu seks görüntülerinin yer aldığı 100’e yakın CD buldu.Derse giren öğrencisinin vücudunda darp izleri gören öğretmen, çocuğa ailesinin şiddet uyguladığını düşünerek genç kız ile sohbet etti. Önce babasının kendisine şiddet uyguladığını belirten 16 yaşındaki kız, daha sonra ağlayarak, babasının ve annesinin, ablası ile kendisine yaptığı cinsel işkenceleri anlattı.

'ŞİDDET'Lİ 100 CD
Genç kızın anlattıkları karşısında şoke olan öğretmen, hemen durumu okul yönetimine anlattı ve olay, adli makamlara bildirdi. Polis, astsubay V.B.’nin evinde yaptığı aramada, karısının da içinde bulunduğu kızları ile çekilmiş şiddet dolu seks görüntülerinin yer aldığı 100’e yakın CD buldu. Evde bulunan çok sayıda seks oyuncakları, kırbaçlar ve mazoşist dergiler, deri kıyafetlere de el konuldu. Zile Cumhuriyet Savcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan Astsubay V.B. ile karısı H.B.’nin, 19 yaşındaki kızları ile 6 yıldır, 16 yaşındaki kızları ile de son üç yıldır ensest ilişki yaşadıkları iddiası gündeme geldi. “Çocuğa cinsel istismar, darp” suçlamasıyla mahkemeye sevk edilen karı koca tutuklandı. Astsubay olan V.B. Sivas Askeri Cezaevi’ne gönderilirken, karısı H.B. ise Zile Cezaevi’ne konuldu.


Hürriyet gazetesinden Nurettin Kurt'un haberine göre, V.B.’nin vücudunda çeşitli dövmeler olduğu belirlendi. Bu dövmelerin arasında kızlarının isimleri olduğu görüldü. V.B.’nin, geçen yıl üniversiteyi kazanan 19 yaşındaki büyük kızını, “Hasretine dayanamıyorum” diyerek okulu bıraktırdığı bildirildi.

BABA: KÖTÜ HİSSEDİYORUM
BABA V.B. suçlamaları reddederek, “Ben sadece dövdüm” dedi. Savcının, “Bu görüntüler ne, arşiv yapmışsın” sorusu üzerine V.B., “Kendimi kötü hissediyorum” diyerek ifade vermedi. Anne H.B. ise kızları ile ensest ilişkilerini ayrıntılarıyla anlattı. Savcının, “Neden zamanında yardım istemedin?” sorusuna anne H.B., “Beni öldürür diye korktum” yanıtını verdi. Olayın ortaya çıkması üzerine Tokat Valiliği 2 kardeşi koruma altına aldı

kaynak:milliyet

4 yorum :

 1. nurettin kurt tarafından hazırlanmış tamamen yalan bir haber. nureetin kurt un kimliğini araştırın nedenlerini göreceksiniz..

  YanıtlaSil
 2. ne yalanı ya işine bak bu doğru bir haber. her sitede var

  YanıtlaSil
 3. O ŞEREFSİZ
  zileye ait bir vatandaş değildir mesleğini sürdürmek için buradadır ama güzel zilemizi kirletmektende geri kalmamıştır.

  YanıtlaSil
 4. böyle inançlarına dinine bağlı bi memleketten çıkmaz zatende buralı diğil o şahıslar pardon şahıs dedeim ama bunlar insan olamazlar rabbim zina nın enbüyük günah oldunu belirtmiş bu olay ise zinanın en berbat şekli allah (c.c) versin belasını ve cezasını bu dünyadaki bi şekilde geçer gerçek olan diğer taraftır

  YanıtlaSil

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-