-

Üvey kardeşine uyku ilacı içirip tecavüz girişiminde bulundu

10 Nisan 2013 Çarşamba yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar


İzmir'in Torbalı İlçesi'nde, anne ve babaları akraba ziyareti için Van'a giden 19 yaşındaki B.A., içine uyku ilacı attığı kolayı üvey kardeşi 17 yaşındaki N.Y.'ye içirip uyuttuktan sonra tecavüz etmek istediği iddiasıyla gözaltına alındı. Genç kız, kendini kötü hissetmesi üzerine aradığı annesinin komşularından yardım istemesiyle kurtulurken, poliste pişman olduğunu dile getiren B.A. tutuklandı.

Olay, Torbalı İlçesi Atatürk Mahallesi'ndeki bir evde geçen pazartesi günü öğlen saatlerinde meydana geldi. Babası ve üvey annesi akraba ziyareti için Van'a giden 19 yaşındaki B.A., olay günü dışarıda olan üvey kardeşi 17 yaşındaki N.Y.'yi arayıp eve çağırdı. Üvey kardeşine, sohbet etmek istediğini söyleyen bir tekstil atölyesinde çalışan B.A., kola ikram etti. Bir süre sonra kendini kötü hisseden genç kız, Van'daki annesine cep telefonundan mesaj gönderdi. Genç kız uykuya dalarken, anne komşularından yardım istedi. Haber verilmesi üzerine eve gelen komşulara kapıyı açan B.A., koşarak kaçtı. Komşular genç kızı hastaneye götürdü.
Üvey kardeşe ilaçlı kolayla tecavüz tuzağı

KOLAYA UYKU İLACI ATMIŞ 
Torbalı Devlet Hastanesi'nde tedaviye alınan N.Y.'nin içtiği kolada uyku ilacı olduğu belirlendi. Genç kız tedavisinin ardından taburcu edilirken, durum polise bildirildi. Çalışma başlatan polis, Bekir Sakarya Caddesi'nde B.A.'yı yakaladı. Gözaltına alınan B.A.'nın üzerinde de uyku ilacı ele geçirildi. İlk ifadesinde suçunu itiraf edip pişman olduğunu söyleyen B.A., işlemlerinin ardından dün dliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan B.A. tutuklandı.

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-