-

Masör Uğur Durul kimdir - Galatasaray teknik direktörü nasıl oldu

6 Nisan 2013 Cumartesi yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar


Galatasaray'ın Mersin İdman Yurdu ile karşı karşıya geldiği mücadelede Fatih Terim'in hakem Süleyman Abay tarafından tribünlere gönderilmesinin ardından sarı kırmızılı takımın iki yardımcı antrenörü Hasan Şaş ve Ümit Davala da sahadan ihraç edildi.

Terim'den sonra iki antrenörün de tribüne gönderilmesini nedeniyle boş kalan teknik sorumlu pozisyonuna ise takımın masörü Uğur Durul görev yaptı.
ÖNCE HASAN ŞAŞTerim'in tribüne çıkmasının ardından yedek kulübesinde sorumlu isim olarak kalan Hasan Şaş, Nordin Amrabat'ın 73. dakikada gördüğü sarı kartın ardından maçın dördüncü hakemi Ali Palabıyık'a itirazlarda bulundu. Hasan Şaş, sarı karta tepkisinin ardından tribüne gönderilen bir diğer isim oldu. Hasan Şaş'ın da atılmasının ardından yardımcı antrenörlerden Ümit Davala kenarda sorumlu olarak kaldı ve sarı-kırmızılı futbolculara direktifler verdi.
SONRA ÜMİT DAVALA
Mersin İdman Yurdu karşısında sarı kırmızılı takımın 2-1 önde olduğu dakikalarda ise Galatasaray'da yardımcı antrenör Ümit Davala'da tribüne gönderildi.
80. dakikada Serkan Yanık'ın Amrabat'ı düşürmesinin ardından hakem Süleyman Abay sarı kartını çıkardı. Bu kartın ardından 4. hakem Ali Palabıyık'a aşırı tepki gösteren Ümit Davala da tribüne gönderildi.
Olayların ardından ise masör Uğur Durul, kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in kulübede bulunmaması sebebi ile teknik sorumlu olarak kalan dakikaları tamamladı.

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-