-

Gökçe Bahadır Hollywood Filminde Oynayacak mı?

11 Nisan 2013 Perşembe yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar

Los Angeles'tan İstanbul'a gelen dövüş filmlerinin efsane ismi Don "The Dragon" Wilson ve film yapımcısı Don Clovis Türkiye'de çekmeyi düşündükleri aksiyon filmi için oyuncu görüşmelerine devam ediyor.

WMW İletişim Direktörü Oğuzhan Toracı ve WMW Proje Yöneticisi Can Yazıcı, Hollywood'lu ekibi Türkiye'nin önemli cast direktörlerinden Rezzan Çankır'ın ofisinde oyuncu Gökçe Bahadır ile bir araya getirdi.
 
Wilson ve Clovis'e, oyuncunun Çırağan Sarayı'nda özel bir gecede söylediği "Strong Enough" şarkının videosu izlettirildi. Ayrıca en son oynadığı "Kayıp Şehir" dizinden de bahseden Gökçe Bahadır, dizide canlandırdığı hayat kadını Aysel karakterini anlatırken oldukça zorlandı. Amerikan ve Türk istihbarat servisleri işbirliğinin anlatılacağı filmde, bir kadın ajanı oynaması düşünülen Gökçe Bahadır ile film ekibi ilerleyen günlerde tekrar bir araya gelerek senaryo üzerinde çalışma yapacaklar.

 
Gökçe Bahadır, bu görüşmenin ardından bir fotoğraf çekimine yetişmek için izin istedi. Katıldığı bu çekimde fotoğraf sanatçısı Mehmet Erzincan'ın objektifine poz verdi.

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-