-

Stars In Danger-High Diving ne zaman saat kaçta?

14 Mart 2013 Perşembe yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar

Umutsuz Ev Kadınları” dizisine mart ayı itibariyle FOX’ta devam etme kararı alan Medyapım, Show Tv için yarışma programı hazırlıyor.

Med Yapım’ın yapımcılığını yapacağı yeni bir yarışma programı Nisan başında Show Tv ekranlarında yayınlanacakYurtdışında büyük beğeni ile izlenen, orjinal adı ‘Stars In Danger: High Diving’ olan yarışma için hazırlıklar başladı. 10 ünlü yarışmacı tramplenden atlayacak ve jüriden puan almaya çalışacak. Ünlü yarışmacıların seçimi yapılan programın 10 hafta sürmesi planlanıyor.
Her hafta bir ünlünün eleneceği yarışma için uzman bir ekip danışmanlık yapacak ve ünlüler eğitim alacak. Yarışmanın belli olan ilk jüri üyesi ise daha önce Buzda Dans yarışmasında da görev alan Sema Çelebi. Programın 10 hafta sürmesi planlanıyor. Yarışma öncesi ünlü isimler uzman ekip kontrolünde eğitim alacak. Her hafta bir ünlünün eleneceği yarışma için cemiyet hayatının ünlü ismi Sinem Yıldırım’a da teklif götürüldü. Ancak Yıldırım, “Ben yapamam” diyerek yarışmaya katılmak istemediğini Twitter’dan açıkladı.
2012’nin en iyi formatlarından biri seçilen ve yayınlandığı ülkelerde büyük ilgi gören ve orijinal adı “High Diving” olan yarışma 10 hafta sürecek. “Ben Burdan Atlarım” 18 ünlünün yarışacağı bir program. 10 metre kadar yükseklikten havuza atlamaya çalışacak yarışmacılardan şimdilik isimleri kesinleşenler şunlar:
Asena, Sema Çelebi, Şener Üşümezsoy, Tuğba Özay, Verda Penso, Flaş TV Ana Haber Spikeri Gökhan Taşkın ve Tolga Karel’in eşi Günay Musayeva…
Konusunda uzman üç ismin jüri üyeliği yapacağı “Ben Burdan Atlarım”da yarışmacılar, uzmanlardan aldıkları eğitimden sonra olimpik özelliklere sahip atlama havuzuna çeşitli yüksekliklerdeki tramplenlerden atlayacak. Her hafta jüri üyelerinden en düşük puan alanın eleneceği yarışmayı birinci tamamlayacak kişi, para ödülünün de sahibi olacak.
Ali Eyüboğlu-Milliyet

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-