-

Beren Saat Kenan Doğulu'yu dudaklarından öptü

18 Mart 2013 Pazartesi yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul 2013 kapsamında modacı Özgür Mansur, “SOUL BY Özgür Masur” adını taşıyan hazır giyim koleksiyonunu modaseverlerin beğenisine sundu. Defileyi izleyen Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun öpüşmesi de geceye damgasını vurdu.

Beren Saat'ten defileye damga vuran öpücük
Kenan Doğulu’yla defileyi el ele izleyen Saat, yüzlerce davetli arasında bir ara ünlü ismi dudaklarından öptü. Oldukça mutlu olduğu gözlenen çift, hayranlarına adeta mutluluk gülücükleri dağıttılar.
İş adamı Adnan Aksoy ile evli olan ve beş yıl önce mankenliğini bırakan iki çocuk annesi Güzide Duran, “SOUL BY Özgür Masur” defilesinin baş mankeni olarak podyuma çıktı. Bade İşçil, Selin Demiratar, Gülcan Arslan, Gökçe Bahadır, Deniz Çakır, Demet Evgar, Serenay Sarıkaya defileyi izleyenler arasındaydı.

Hem dizide hem de özel hayatında tercih ettiği Özgür Masur’u, Beren Saat de yalnız bırakmadı. Sevgilisi Aşıklar, bir ara yanlarında oturan Bade İşçil ve Hadise ile ayak üstü sohbet ettiler. Ancak yakın arkadaşları ve Engin Altan Düzyatan ve sevgilisi Özge Özpirinçci ile sarmaş dolaş görüntüler sergileyen Beren Saat ve Doğulu defilenin ardından arka kapıdan el ele ayrıldılar.

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-