-

Ünal Aysal'ın yeni çilekleri kimler - Galatasarayın transfer listesi

11 Nisan 2013 Perşembe yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar


Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın aklındaki dev projesi ortaya çıktı.


En az 3 süper takviye ile güçlendirilecek kadro, Real Madrid ve seviyesindeki takımları eleyebilecek düzeye ulaşacak. İmparator'la 5 yıllık anlaşma sağlayan Başkan Aysal, olağanüstü genel kurulla tüzüğü ve mevcut ekibini de yenileyecek.
GELİRLERİNİ DE ÇOĞALTMIŞ OLACAK
Madrid'de verilmeyen penaltı ve Burak Yılmaz'ın gördüğü haksız sarı kartla cezalı duruma düşmesi... Rövanşta ilk golünü ofsayttan atan Cristiano Ronaldo'nun gözden kaçması... Santiago Bernabeu'da Norveç kasabı Moen'in, Arena'da Fransız Lannoy'un kurbanı olan G.Saray, Real Madrid'i eze eze yense de yarı finale çıkan İspanyol devi oldu. İmparator'un aslanlarının Avrupa'daki bu büyük başarısı, "Bir gün Şampiyonlar Ligi kupası gelecek" sloganıyla yola çıkan G.Saraylılar için itici güç oldu.
SİNYALİ ÖNCE FATİH TERİM VERDİ
Terim, maçtan sonraki basın toplantısında, "Mayıs ayında Allah nasip ederse yönetimimizle tekrar oturulup konuşulmalı. Neyimiz eksik bakılıp, yola daha güçlü çıkmalıyız" diyerek G.Saray'la devam edeceğinin mesajını verdi. Yönetim de bu mesaj doğrultusunda Real Madrid ve ayarındaki takımları eleyip Şampiyonlar Ligi kupasını kazanacak bir oluşumun içerisinde olmak için harekete geçti. AKŞAM, G.Saray'a Şampiyonlar Ligi kupasını getirecek formüle ulaştı. İşte Başkan Ünal Aysal ve Sarı-Kırmızılılar'ın izleyeceği yol...
YENİ TÜZÜKLE 12 YÖNETİCİ OLACAK
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, hocaları Fatih Terim'le 5 yıllığına anlaştı. Lig sonunda taraflar sözleşmeyi imzalayacak. Ardından, olağanüstü genel kurul kararı alınıp tüzük değişikliğine gidilecek. Mayıs sonu ya da Haziran başı yeni tüzükle birlikte 15 olan yönetici sayısı 12'ye düşecek ve mevcut yönetimden 5-6 isim kalacak. Yerlerine Başkan ve Terim'le uyumlu çalışabilecek yeni isimler gelecek.
3 ÇiLEKLE GÜCÜNE GÜÇ KATACAK
Başkan Ünal Aysal, 3-2'lik Real zaferinin ardından "Bu yaz yapacağımız 3 takviye ile Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid ve onların seviyesindeki takımları eleyebileceğimizi gördük" diyerek yeni sürprizlerin müjdesini verdi.
Bir santrfor, bir stoper, bir de kanat olmak üzere, olmazsa olmaz bölgeler için 7 aday söz konusu. Adayların başında da Adebayor, Draxler, Lescott ve Carlinhos geliyor.

(Akşam)

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-