-

2013 YGS sınav sorularının cevapları hangi kanalda? (Trt)

24 Mart 2013 Pazar yazildi.
Sponsorlu BağlantılarYGS Sınav Sorularının çözümlerini hangi kanal veriyor? 2013 YGS Sınav Sorularının cevaplarını hangi kanal veriyor?

2013 YGS sınav sorularının cevaplarını çözümleri ile birlikte sadece TRT HABER ve TRT OKUL kanalları veriyor.

PUANINIZI HESAPLAMAK İÇİN TIKLAYIN


2013 YGS Sınav Sorularının Cevapları Saat Kaçta yayınlanacak? 24 Mart 2013 YGS Sınav Sorularının Çözümleri Saat Kaçta yayınlanacak? 
24 mart 2013 YGS Sınav Sorularının Çözümleri Saat: 14:30 da TRT HABER ve TRT OKULkanalında cevaplanacak
Binlerce genç beynin girdiği YGS'de gözler şimdid e ilk etapta sınavda çıkan sorular ve bu soruların çözümlerine odaklanmış durumda. Sınav yapıldıktan sonra ÖSYM'nin internet sitesine girebilir ve soru / cevaplara ulaşabilirsiniz. Ayrıca YGS soru çözümleri sınavın ardından ekranlara gelecek. YGS soru çözümleri, sınav sonrası 24 Mart Pazar günü saat 14.30’dan itibaren ortak canlı yayınla TRT Haber ve TRT Okul’da yayınlanacak. Ayrıca soru çözümleri TRT resmi sitesinden ve ygstrt.com adresinden de takip edilebilecek.
 
YGS sınavında sorulan tüm soruların cevapları, çözümlemeli olarak öğrencilere aktarılacak. Öğrenciler de bu cevaplara göre alabilecekleri puanları aşağı yukarı hesaplama imkanına kavuşacak. Soruları televizyonda uzmanlar çözümleyecek ve öğrencilere de detaylı olarak anlatacak. Böylece kafalarda soru işareti de kalmayacak.
Flash Animasyonu

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-