-

Semiha Yankı'nın vücudu - Ben Buradan atlarım yarışması

9 Nisan 2013 Salı yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar

“Seninle Bir Dakika” şarkısıyla 1975 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda ülkemizi temsil eden ilk şarkıcı Semiha Yankı, şu günlerde başka bir yarışmayla gündemde...

55 yaşındaki Yankı, ilk bölümü bu cuma Show TV’de başlayacak olan ve ünlülerin tramplenden atlayarak puan alacağı “Ben Burdan Atlarım” yarışmasına katılıyor.

1.5 aydır yarışma için kampa giren Yankı, tanıtım çekimlerinde bikinisiyle kamera karşısına geçti. Yankı genç kızlara taş çıkaran düzgün fiziğiyle görenleri şaşırttı. Pek çok ünlü photoshopsuz görüntüsünü paylaşmazken 52 kilo olan Yankı, çekinmeden bikinili olarak objektif karşısına geçti. 

Son 1.5 aydır spora başladığını söyleyen Yankı, “Deli gibi spor yapıyorum. Jennifer Lopez’e benzedim. Hemen vücudum fark etti. Popo yukarı kalktı. Vücudumda bir kas fazlalaştı. Yarışmada olduğum için mutluyum” dedi.
Hayatı boyunca hiç fazla kilolu olmadığını belirten Yankı, fiziğini nasıl koruduğu sorusuna ise “Sabahları kahvaltı etmeden önce roka, tere ve maydanozu üzerine limon sıkarak ve hafif tuzlayarak yarım demet halinde yiyorum. Bol su içiyorum. İnanın başka özel yaptığım bir şey yok. Sanırım bu yeşillikler vücuttaki toksinleri attırıyor. Biraz da genetik faktörler önemli” cevabını verdi.Yankı, tramplenden çivileme atlayamazken, balıklama atlayabildiğini belirtti.

Aynı yarışma son günlerde bir kavgayla gündeme gelmişti.


55 yaşındaki Yankı, ilk bölümü bu cuma Show TV’de başlayacak olan ve ünlülerin tramplenden atlayarak puan alacağı “Ben Burdan Atlarım” yarışmasına katılıyor.
 

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-