-

Rasim Ozan - Adnan Oktar tartışması - canlı yayında kovulma 24.01.2013

25 Ocak 2013 Cuma yazildi.
Sponsorlu Bağlantılar


Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan “Adalet Masası” programına Rasim Ozan Kütahyalı ve Adnan Oktar arasındaki kavga damgasını vurdu.Adnan Oktar'ın konuk olduğu 'Adalet Masası' programında işler karıştı. Adnan Oktar ile Rasim Ozan Kütahyalı birbirine girdi. 

Beyaz Tv ekranlarında yaşanan Adnan Oktar-Rasim Ozan Kütahyalı kavgası tozu dumana kattı. 

MEHDİ MÜZİK ÇALIP OYNAR MI? 
Canlı yayında Rasim Ozan Kütahyalı'nın sorduğu “Mehdi müzik çalıp oynar mı?” sorusu karşısında sinirlenirken, Rasim Ozan'ın “Mehdi kendi topluluğu arasında bacılar, motorlar cariyeler ayrımı yapıyor mu' şeklindeki sorusu karşısında ise adeta çılgına döndü. 

AĞZINI TOPLA 
Rasim Ozan'ın sorularına cevap vermekte zorlanan Adnan Oktar “'Ağzını topla terbiyesizlik etme.'O işleri sen daha iyi bilirsin, kurnazlık yapma. Ağzını topla bana düzgün soru sor' sözleriyle Rasim Ozan'a tepki gösterdi. 

CANLI YAYINDAN KOVDU 
Rasim Ozan Kütahyalı'nın'Bu programda kendi propagandanızı yapmanıza izin vermem, istediğimiz soruyu soramayacaksak olmaz bu iş' demesiyle gerilen ipler karşılıklı restleşmeye vardı.Yaşanan bu olaylardan sonra Kütahyalı rejiye, Adnan Oktar'ı canlı yayından alması talimatını verdi. 

PARANOYAYA KAPILMIŞ 
Rasim Ozan Kütahyalı, gergin yaşanan dakikaların ardından ise şu açıklamayı yaptı: 
Adnan Oktar yayını sabote edip provoke etmeye kalkıştı. Fakat istediğimiz sorular sorulmayacak ve kendisi istediği gibi propaganda yapacaksa böyle olmaz. İnşallahlar ve maşallahlarla devam etsin. Yapacak bir şey yok. Bütün o yaşananları anlatmak istemiyor. Halbuki ben bu soruları hesap sorar gibi sormak istemiyorum ancak o bir paranoyaya kapılmış. Haksızlığın karşısındayız ama bu böyle olmaz. 

AĞIZ DOLUSU HAKARET 
Canlı yayında kovulan Adnan Oktar ise Rasim Ozan'a kendi televizyonundan yanıt verdi. Rasim Ozan'a ağır hakaretler içeren sözler söyleyen Adnan Oktar'a Twitter'da tepki yağdı. 

BEYAZ GAZETE

0 yorum :

Lütfen Yorumunuzun anlaşılır ve imla kurallarına uygun olmasına dikkat ediniz.

-